Nová generace tenisek Chuck Taylor

Converse Chuck Taylor All Star II

Chuck Taylor dostaly zcela nový kabát, přesto to na nich na první pohled vůbec nepoznáš. Stále jsou to ty staré dobré tenisky, které spatřily světlo světa už v roce 1917. Až při prvním nazutí pochopíš, že je to úplně jiná bota, než jsi dosud znal.


Představujeme

Představujeme Chuck Taylor All Star II. Jsou stvořené pro pohyb, lépe padnou, ale přitom vypadají pořád jako ikony, které sis zamiloval. To všechno ti přináší luxus myslet jen na důležité věci.

Čím tě překvapí?

  • Lunarlon stélka pro dokonalé odpružení podrážky a oporu klenby.
  • Super měkká podšívka z mikro semiše pro maximální komfort.
  • Vyztužený neklouzavý jazyk, který drží na svém místě.
  • Svršek z prémiového plátna z tencelu s dokonalejší texturou.

Komfort především

Přišly ti tenisky Converse nepohodlné? Po nazutí Chuck Taylor All Star II změníš názor. Tenhle model je příkladem komfortní boty, ve které ujdeš kilometry bez puchýřů a odřenin. Vše začala jednoduchá myšlenka: posedlost. Zaměřili jsme se na kreativní jedince a zjistili jsme, že chtějí stále víc. Tenisku, která splňuje požadavky života ve stylu „být neustále v pohybu“.


Stélka Lunarlon Converse Chuck Taylor II Měkká podšívka z mikro semiše Neklouzavý jazyk Converse Prémiové plátno Converse Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122
Nahlédni pod pokličku nových Chuck Taylor II