O nás - Kdo jsme
info@ringit.cz
Po - Pá: 8:00 - 16:00

Oblékáme vás a obouváme do značkové módy už řadu let.
Hledáme pro vás styly, co se nosí.
Jsme Ringit.

 
Kontakty - Ringit Gang Zpět na začátek
 

Provozovatel autorizovaného eshopu

Tamto, s.r.o.

Světova 523/1, Praha 8, 180 00 IČO: 05490430  
zapsaná Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 264556 DIČ: CZ05490430 Jsme plátci DPH.
 
Napsali jste o nás Zpět na začátek
Naprostá spokojenost, vřele doporučuji. Rychlé a vstřícné jednání, po objednání dorazilo zboží obratem (a to i přesto, že bylo velmi hektické období Vánoc, které většina firem naprosto nezvládá...). Reklamace, resp. výměna zboží proběhla naprosto v pořádku, bez zbytečných odkladů. Více takových (nejen internetových) obchodů. Ráda se k nákupu na tomto webu vrátím. Děkuji
Martina
Velmi zajímavé zboží, které jen tak někdo nenabízí.
Petra
Doporučuji, jste opravdu moooc dobří a umíte komunikovat, což spousta obchodníků neumí, ale u vás je to super super super;) Když budu nakupovat tak jedině u vás;)
Hajpa
Já jsem byla naprosto spokojená, dokonce s rychlostí až mile překvapená.
Miroslava
Našel jsem hezké a relativně levné věci, potěšila mě možnost výběru data zaslání. Třeba když je 10 dní do výplaty, tak si to necháte poslat dva dny před ní....ale nedošel mail s potvrzením objednávky... Odpověď: Děkujeme za upozornění, díky vám jsme chybu již napravili. :)
Marek
Ve vašem obchodě jsem našla obleček dle mých představ
Hanka
Nakoupím zde pánskou obuv ve velikosti 48.
Radek
Takový výběr retro tenisek jsem dlouho neviděl, vřele doporučuji. V sobotu v 18,00 jsem si objednal zboží a následující úterý jsem v těch ténách sbalil super kobru, ještě jednou děkujeme!
Petr
Měl jsem reklamaci a byla okamžitě a bez problému vyřízena
Kofy
Jsem velice spokojen s informovaností a celkovým průběhem mojí objednávky. Vše bylo velice rychlé a případné dotazy z mé strany mi byly prakticky obratem zodpovězeny. Doporučuji a děkuji ;) AIR MAX FEELING :D
Sbkure