Nevyhasínající hvězda - obuv Superstar

logo-adidas

Naskočte s námi na hvězdnou vlnu Superstar, neboť rok 2015 je rokem Superstar. Ikonický vzhled, pohodlí sportovní boty a jednoduchý styl – to je obuv Superstar. Značka adidas Originals může být právem pyšná na patrně nejikoničtější design všech dob a jeho historie je až překvapivě prostá.

Model z roku 1969

První kroky obuvi Superstar

V 70. letech boty Superstar odstartovaly svoji kariéru jako basketbalové tenisky, které si postupně získaly přízeň všech hráčů. Zlom však nastal v 80. letech. Představte si vyprodaný koncert skupiny Run-DMC v Madison Square Garden, burácející dav, obrovskou sílu energie a na pódiu řádící členové kapely v teniskách Superstar. Rozhodující okamžik, kdy tenisky zahájily úspěšnou hip-hopovou a skateboardingovou jízdu.

V dnešní době jsou známé především jako streetová městská obuv, se kterou se jednoduše neztratíte v davu. Rok 2015 se nese v duchu oslav tenisek Superstar, proto i aktuální kolekce je našlapaná jedním stylovým kouskem za druhým. Mrkněte, jestli vám nějaká kecka Superstar taky nepadne do oka.

Když superstar nosí Superstar

Pod tyto tenisky se podepsali takové hvězdy jako Rita Ora, David Beckham, Pharrell Williams, Damian Lillardem a další. Zároveň se stali jejich ambasadory pro rok 2015. Vsaďte na klasiku nebo sáhněte po některém odvážnějším modelu a dejte světu najevo, že i vy jste Superstar!


Co jste možná nevěděli

  • První prototyp obuvi je z roku 1969.
  • Původně obuv nazouvali pouze basketbalisté.
  • Na nohách je nosilo 75% hráčů NBA.
  • Jsou neskutečně odolné.
  • Do ulic města je dostala skupina RUN-DMC.
  • Po koncertní šňůře RUN-DMC obchody hlásily vyprodáno.
  • Gumová špička je nejen stylová a odolná, ale zároveň chrání i vaše prsty.
Mrkněte, co o Superstar říká Rita Ora.

 

Sdílejte tento článek: